Yaşanabilir, ferah ve doğa ile iç içe alanlar sunuyoruz.

Hayalinizdeki Yarını İnşaa Ediyoruz

İnşaat sektöründü büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla kurulmuş olan Solmazlar Yapı A.Ş kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık ve dürüstlük özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren İstanbul ve İzmir gibi çeşitli illerde öncü ve örnek nitelikte, kaliteli ve yenilikçi bir çok projeye imza atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Solmazlar Yapı A.Ş bugünkü konumuna gelmesinde Yönetim Kurulu Başkanı Nesim Solmaz’ın profesyonel deneyimi günümüzün teknolojisine uyarak her yapmış olduğu projenin bilgi ve birikimini katarak sağlam ve emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Solmazlar Yapı A.Ş tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı piyasada kendini kanıtlamış kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir. İnşaat sektöründe temel esas olan 3 E (Emniyet, Estetik ve Ekonomi) döngüsünü sağlamak, gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, minimum kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlayarak, sektörde müteahhitlik hizmetini tam anlamıyla vermektedir.

Yaptığımız yapılarla ve ulaştığımız hedeflerle yolumuza devam ediyoruz.

TERCÜBE ve GÜVEN

Solmazlar Yapı A.Ş olarak; yılların verdiği tecrübeyle kaliteli ve sağlam yapılar üretirken güvenilir olmak öncelikli hedefimizdir. Müşterilerimize özel çözümler sunmak, hizmette sınır tanımamak, yaşam standartlarını yükseltmek, doğaya uyumlu yapılar kurmak şirket vizyonumuzun temel taşlarıdır. Çalışma prensiplerimizin güven ve talebini dahada artırmaktadır. Bu yüzden daha iyi olmak ve modern hayatın getirisi, yenilikleri kendimize uyarlamak için çalışmalarımızla kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Ulusal ve uluslararası standartlara uymak ve işin uzmanı ile çalışmak, şirketimizin kalite politikasının temellerindendir. Her ne şartlar altında olursa olsun her zaman mükemmelliği hedefleyen Solmazlar Yapı A.Ş çevreye ve içinde bulunduğu topluma karşı sorumluluklarını dikkate alarak hareket etmektedir.

Solmazlar Yapı A.Ş işlerini sürekli geliştirerek insanların hayatını kolaylaştırıcı ve kalitesini arttırıcı yaşam alanları kurmak için her alanda çalışmalara imza atmaktadır.

0
Çalışan Personel
0 Milyon
Değerinde Hasılatı

0 Million
Ekonomik Katkı

Neden Solmazlar Yapı A.Ş

Yaşam alanları konusunda 22 yılık tecrübe Her adımda eksiksiz hizmet, kalite ve konforu ekonomik ve hızlı olarak sunuyoruz.

Satış Temcilcilerimiz

Solmazlar Yapı A.Ş Bünyesinde projelerimizin satışını gerçekleştiren profesyonel gayrimenkul danışmanlarımızı yakından tanıyın.

İş Ortaklarımız

Bizimle birlikte tüm projelerimize destek veren yol arkadaşlarımız.